OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4. Niedziela Wielkanocna

21 IV 2024 r.

Dzisiaj:

Przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

Zapraszamy na Nieszpory o godz.17.30.

W tym tygodniu:  

Wtorek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, w czasie wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w intencji ks. Wojciecha z okazji imienin.

Czwartek: święto św. Marka, ewangelisty; dzień imienin naszego księdza abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego, pamiętajmy w modlitwie
o naszym arcypasterzu. Po wieczornej Mszy św. wspólnota Kana zaprasza na nabożeństwo Drogi Światła do kaplicy Chrystusa Króla.

Zbiórka służby liturgicznej:

W sobotę (27 IV) zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 9.30 w zakrystii kościoła.

Koncert:

W 10. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II Gmina Wadowice oraz Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zapraszają na koncert „SANTO, SANTO” w wykonaniu zespołu GG Duo w sobotę 27 kwietnia o godz. 19.00 w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach. Wstęp wolny.

Pielgrzymka:

Wyjazd na pielgrzymkę do Płok, Czernej i Ojcowa będzie w sobotę 27 kwietnia o godz. 7.00 z parkingu przed kościołem.

Podziękowania:

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, a szczególnie na budowę nowych organów od Róży różańcowej z Gorzenia Dolnego z zelatorką Ireną Paleczny w wysokości 600 zł. Msza św. w intencji członkiń Róży i ich rodzin będzie 13 maja na wieczornej Fatimie.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

4. Niedziela Wielkanocna http://swpiotrwadowice.pl/ ksWojciech